Určené těm, kteří chtějí pomáhat druhým prostřednictvím hypnotrapie. Hlavním záměrem je rozšířit znalosti všech účastníků. Poskytujeme skutečně otevřenou platformu, kde všichni jsou vítáni a povzbuzováni, aby se aktivně účastnili a vzájemně spolupracovali. Tato konference je otevřená, neformální a přátelská příležitost, kde všichni jsou rovnocenní a respektují se navzájem a oceňují odlišné schopnosti a názory. Není účelem během konference prosazovat své vlastní profesní zájmy, ale spíše prosazovat sdílení vědomostí a podpory hypnoterapie. Zakončením celodenní události bude společná večeře, která bude doprovázena motivačním proslovem.

Máte-li dlouholeté zkušenosti nebo jste specialistou v dané oblasti, zveme Vás, abyste se přihlásili se svou přednáškou. Nemáte-li v úmyslu přednášet, přesto neváhejte se přihlásit na tuto jedinečnou událost.

Pokračující vzdělávání

Účastníci získají až 7 hodin v rámci pokračujícího vzdělávání (CPD). Certifikáty CPD pro profesionální hypnoterapeuty vydává Český Spolek Hypnoterapeutů.

Program

Vyhrazujeme si právo změnit program až do poslední chvíle této události. Pokud je některá z přednášek zrušena, vyhrazený čas bude nahrazen jinou přednáškou na stejné téma nebo zcela jiné téma.

Ceny

Počet míst na konferenci je omezený, proto neváhejte se přihlásit již teď! Každému účastníkovi bude účtován administrační poplatek 100 Kč, v případě volby večeře bude celková cena 400 Kč včetně poplatku. Platbu je možné poukázat na transparentní účet spolku (podrobnosti v přihlášce).

Místo konání

Místo konání je na Senovážném náměstí 23, Praha 1, budova D, 5. patro.

Přihláška na konferenci 9. února 2019

Přeji si poskytnout vlastní přednášku

Přeji si se zúčastnit společné večeře

Částku 100 Kč, s večeří 400 Kč prosím zašlete na transparentní číslo účtu 2901454586/2010 Fio banka, a.s., jako variabilní symbol prosím uveďte vaše telefonní číslo.