profileimage

Hypnoterapeut, praxe NLP

Se svými životními zkušenostmi a profesionálním přístupem pomáhám klientům dosáhnout jejich cíle, nastavit pozitivní motivaci, změnit nevyhovující návyky a strategie, které dosud používali a nyní jim nevyhovují. Mezi nástroje změny, které používám, patří hlavně hypnoterapie a NLP (neuro-lingvistické programování). Ve své práci považuji za důležité respekt a úctu k druhému člověku. Několik let jsem pracovala jako koordinátor sociálních služeb a byla aktivní členkou odborného týmu pomáhající obětím domácího násilí. Certifikaci hypnoterapeuta jsem získala v Institutu hypnózy v Praze, u lektora PhDr. Martina Dlabala Ph.D. Jsem také Mistr Praktikant Neuro-lingvistického programování a v rámci studia jsem prošla současně výcvikem hypnózy zaměřenou na Ericksonovu hypnózu. Absolvovala jsem kurzy autohypnózy a regresní terapie.

Specializuji se:

  • Nastavení zdravého životního sebevědomí
  • Závislosti – (nejčastěji alkohol, cigarety a jídlo v programu: „Mentální hubnutí s hypnózou“)
  • Odstranění fóbií
  • Správné a trvalé motivační nastavení
  • Vztahové problémy a životní krize
  • Terapii tinnitu, která vychází z osobní zkušenosti, kterou v rámci pozitivní osvěty publikuji elektronickou formou: „KVALITNÍ ŽIVOT S TINNITEM aneb moje osobní zkušenost“

Adresa: Plaská 5, Malá Strana, Praha 5, 150 00

Telefon: 725 508 233
E-mail: radka.hornek@hypnoterapeuti.cz
Webová prezentace: www.radkahornek.cz
Cena za sezení: 1200 Kč/hod.

Tento člen se zavázal dodržovat Etický kodex hypnoterapeuta a uvedl, že splňuje podmínky Standardů v hypnoterapii, je řádným členem asociace od 20. ledna 2021 s číslem 58431.

V případě zájmu o hypnoterapeutické sezení vyplňte následující formulář:

    Po odeslání bude hypnoterapeut kontaktován, který se Vám poté ozve.